NÁKUPNÍ KOŠÍK
HLEDAT
LOGIN
KATEGORIE
NEJNOVĚJŠÍ
NEJPROHLÍŽENĚJŠÍ
NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vítáme Vás na stránkách dekoracemt.

Naleznete zde mnoho krásných dekorací a doplňků pro dům a zahradu, vhodných i jako dárek, které zcela jistě potěší Vás i Vaše blízké. Doufáme, že si z naší nabídky vyberete a bude spokojeni.

 

Děkujeme za Vaši návštěvu a přejeme příjemné nakupování.

 

 

Osobní údaje odběratele, které poskytl prodávajícímu, slouží výhradně k vyřízení objednávky a dodání objednaného zboží přepravcem. Tyto údaje nejsou nikterak dále zpracovávány a poskytovány třetím osobám.

 

 

Reklamační řád

Převzetí zboží od přepravce

Kupující je povinen si bezprostředně po převzetí zásilky zboží překontrolovat. V případě poškození zboží vyhotoví kupující záznam o poškození za přítomnosti dopravce. Viditelně poškozenou zásilku má kupující právo nepřevzít. Odpovědnost  za škody způsobené během přepravy nese dopravce.

V případě poškození zboží během přepravy je nutné uplatnit reklamaci na kterékoliv pobočce České pošty do dvou (2) pracovních dnů. Zásilka musí být zachována v původním stavu. Pokud byla reklamovaná závada patrná již při dodání, Česká pošta reklamaci nepřijme.

 

Záruční lhůta

Záruční lhůta na zboží je 24 měsíců a vztahuje se pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé užíváním výrobku k jinému účelu než byl určen, opotřebení způsobené užíváním výrobku, vady vzniklé neopatrnou manipulací, zanedbanou údržbou apod.

Informace o případné reklamaci přijímáme na uvedených kontaktech. Zboží, které je na základě kazu či výrobní vady prodáváno se slevou, nelze z tohoto důvodu reklamovat.

Reklamované zboží zaslané na dobírku nepřijímáme.

 

Oprávněnou reklamaci řešíme do 30 dnů od obdržení zboží.

 

Adresa pro zaslání reklamovaného zboží

Šárka Máchová, Kozohorská 348, 262 03  Nový Knín